Ons team

Annette Bunnik

Verkoop | Internationaal

Annette Bunnik Annette Bunnik
Annette Bunnik

Annette Bunnik

Verkoop | Internationaal

+31 10 - 52 92 808 annette.bunnik@bunnikcreations.nl

Reinier Hermanides

Verkoop | Internationaal

Reinier Hermanides Reinier Hermanides
Reinier Hermanides

Reinier Hermanides

Verkoop | Internationaal

+31 10 - 52 92 837 reinier@bunnikcreations.nl

Sanne van der Burg

Verkoop | Internationaal

Sanne van der Burg Sanne van der Burg
Sanne van der Burg

Sanne van der Burg

Verkoop | Internationaal

+31 10 - 52 92 811 sanne@bunnikcreations.nl

Katelijn Nap

Verkoop | Internationaal

Katelijn Nap Katelijn Nap
Katelijn Nap

Katelijn Nap

Verkoop | Internationaal

+31 10 - 52 92 829 katelijn@bunnikcreations.nl

Mariëlle Barendse

Verkoop | Internationaal

Mariëlle Barendse Mariëlle Barendse
Mariëlle Barendse

Mariëlle Barendse

Verkoop | Internationaal

+31 10 - 52 92 832 marielle@bunnikcreations.nl

Taylor van Winden

Verkoop | Internationaal

Taylor van Winden Taylor van Winden
Taylor van Winden

Taylor van Winden

Verkoop | Internationaal

+31 10 - 52 92 805 taylor@bunnikcreations.nl

Martijn Stolwijk

Verkoop | Internationaal

Martijn Stolwijk Martijn Stolwijk
Martijn Stolwijk

Martijn Stolwijk

Verkoop | Internationaal

+31 10 - 52 92 842 martijn@bunnikcreations.nl

Fieja Jansen - de Haaij

Verkoop | Internationaal

Fieja Jansen - de Haaij Fieja Jansen - de Haaij
Fieja Jansen - de Haaij

Fieja Jansen - de Haaij

Verkoop | Internationaal

+31 10 - 52 92 814 fieja@bunnikcreations.nl

Loraine van den Berg

Verkoop | Internationaal

Loraine van den Berg Loraine van den Berg
Loraine van den Berg

Loraine van den Berg

Verkoop | Internationaal

+31 10 - 52 92 854 loraine@bunnikcreations.nl

Santuscha Kartodikoro

Verkoop | Internationaal

Santuscha Kartodikoro Santuscha Kartodikoro
Santuscha Kartodikoro

Santuscha Kartodikoro

Verkoop | Internationaal

- santuscha@bunnikcreations.nl

Ilse van Egmond

Verkoop | Europa

Ilse van Egmond Ilse van Egmond
Ilse van Egmond

Ilse van Egmond

Verkoop | Europa

+31 10 - 52 92 802 ilse.egmond@bunnikcreations.nl

Remco Pouw

Verkoop | Europa

Marcella Prins

Verkoop | Europa

Marcella Prins Marcella Prins
Marcella Prins

Marcella Prins

Verkoop | Europa

+31 (0)10 52 92 8 34 marcella@bunnikcreations.nl

Lenny van der Meer

Verkoop | Europa

Lenny van der Meer Lenny van der Meer
Lenny van der Meer

Lenny van der Meer

Verkoop | Europa

+31 10 - 52 92 839 lenny.vandermeer@bunnikcreations.nl

Kitty van der Post

Verkoop | Europa

Kitty van der Post Kitty van der Post
Kitty van der Post

Kitty van der Post

Verkoop | Europa

+31 10 - 52 92 827 kitty@bunnikcreations.nl

Nicki de Haaij

Verkoop | Europe

Nicki de Haaij Nicki de Haaij
Nicki de Haaij

Nicki de Haaij

Verkoop | Europe

+31 6 - 159 656 48 nicki@bunnikcreations.nl

Roxanne van Haaster

Verkoop | Europa

Roxanne van Haaster Roxanne van Haaster
Roxanne van Haaster

Roxanne van Haaster

Verkoop | Europa

+31 10 - 52 92 857 roxanne@bunnikcreations.nl

Sandra Hogervorst

Verkoop | Europa

Sandra Hogervorst Sandra Hogervorst
Sandra Hogervorst

Sandra Hogervorst

Verkoop | Europa

- sandra@bunnikcreations.nl

Dennis Bunnik

Algemeen

Rein Buitenhuis

Algemeen

Wing Yuen

Forwarding

Bas Ruiterman

Forwarding

Wai-Kit Chan

Forwarding

Linda Maas

Forwarding

Linda Maas Linda Maas
Linda Maas

Linda Maas

Forwarding

linda.maas@bunnikcreations.nl

Anton de Waard

Data & Kwaliteit

Anton de Waard Anton de Waard
Anton de Waard

Anton de Waard

Data & Kwaliteit

+31 10 - 52 92 809 anton@bunnikcreations.nl

Friso Moret

Supplier & Quality Control

Friso Moret Friso Moret
Friso Moret

Friso Moret

Supplier & Quality Control

+31 10 - 52 92 856 friso@bunnikcreations.nl

Zie jij jezelf hier al staan?

www.werkenbijbunnik.nl

Zie jij jezelf hier al staan? Zie jij jezelf hier al staan?
Zie jij jezelf hier al staan?

Zie jij jezelf hier al staan?

www.werkenbijbunnik.nl

Bunnik Creations

Bezoek en postadres:
Hyacintenweg 37
2665 NC - Bleiswijk

U kunt alleen op afspraak langskomen.
Plan uw route